Grudzień to taki okres w roku, gdy wszyscy szukamy intensywnie prezentów. Zastanawiasz się co kupić swojej rowerowej sympatii? Podpowiem: nie kupuj niczego, co z jazdą na rowerze stricte związane. Te rzeczy niech kupi sobie sama/sam! Kup mu coś około-rowerowego. Przeszukałem Allegro, by zaproponować Ci kilka ciekawych, bardziej i mniej oryginalnych prezentów, które ucieszą niemal każdego!

Koszulki i kubki

prezent

Jeśli koszulka, to nie rowerowa, ale taka na co dzień. Niby zwykły T-shirt, ale jakże ważna część garderoby. I idealny prezent! Na Allegro znajdziesz mnóstwo propozycji, ja zaproponuję Ci kilka wzorów, moim zdaniem najciekawszych.

LOVE BIKE, HATE RACISM

KRĘCĄ MNIE ROWERY

NIE MAM CZASU, ŚMIGAM NA ROWERZE

prezent allegro

Podobnie z pojemnikami na napoje. Nie kupuj bidonów! Ale już taki kubek na poranną kawę będzie bardzo OK 🙂 Poniżej znajdziesz linki do trzech – moim zdaniem – ciekawych propozycji z Allegro.

Magiczny kubek

Rover lover

Kręci mnie rower

Do domu

Osoba którą chcesz obdarować ściga się na wyścigach? Pokaż, że doceniasz każdą kroplę potu wylaną na treningach i zawodach. Taka figurka rowerzysty będzie idealnym prezentem za trudy i cierpienia. Postawiona w reprezentacyjnym miejscu może się stać bardzo ciekawą ozdobą każdego domu, w którym mieszka kolarz.

prezent

A co jeśli się nie ściga? To zapewne jeździ rekreacyjnie i turystycznie. Przy okazji robiąc mnóstwo zdjęć. Zdobądź je, wydrukuj, a następnie włóż do rowerowego albumu, który pozwoli wracać wspomnieniami do najlepszych rowerowych chwil.

A jak tych albumów jest więcej, to przydała by się podpórka, która będzie je przytrzymywać na półce, czy regale. I to najlepiej z motywem rowerowym!

Do odmierzania czasu do kolejnego wyjścia na rower, lub by się nie spóźnić na ustawkę posłuży zegar z rowerowym motywem. A na ścianę? Rowerowy plakat, który idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza.

Gdy przyjdą goście

Poniższe propozycje są z kategorii praktycznych, ale wciąż rowerowych. Taki wieszak na klucze to świetne rozwiązanie dla zapominalskich. A może coś do kuchni? Podkładki pod szklanki (i nie tylko) idealnie sprawdzą się, gdy nieoczekiwanie odwiedzą obdarowywanych goście, chcący oglądać na przykład przełajowe Mistrzostwa Świata. A jak już przyjdą to wypadałoby ich czymś poczęstować. Na przykład pizzą, którą pokroić można nożem z rowerowym motywem. Bo dlaczego nie?

Unikalne i niepowszechne

Chcesz być oryginalny i dać coś unikalnego, lecz wciąż związanego mocno z rowerami? Proszę bardzo! I takie propozycje znajdziesz na Allegro. To że rower nie truje my rowerzyści wiemy doskonale, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wciąż głosić to światu. Z taką naszywką, którą można przyszyć i do koszuli i na rowerowe torby będzie łatwiej.

A może coś dla rowerowych kinomaniaków? Propozycja nie do odrzucenia to polska krótkometrażowa komedia „Marco P. i złodzieje rowerów”. Oglądaliście?

A jak nie cały film, to może fotos z filmu? Na przykład datowany na 1955 rok fotos z filmu „Zaczarowany rower”? Takie fotosy były aktywnie wykorzystywane w kinach podczas dystrybucji filmu, mają więc ducha i zapach tamtej epoki.

A jeśli coś rowerowego to co?

Chcesz koniecznie kupić, coś będzie przydatne podczas jazdy na rowerze? To kup coś praktycznego! Na przykład szelki odblaskowe, które są obowiązkowe choćby na ultramaratonach, a pozwalają na zdecydowanie bezpieczniejszą jazdę nocą. Lub apteczkę z najpotrzebniejszymi akcesoriami. Taką kompaktową i wodoodporną, którą można zawiesić na przykład na kierownicy.

apteczka

Pomogłem? Jeśli wciąż nie znalazłeś prezentu idealnego, możesz odwiedzić Allegro i poszukać samodzielnie.

Udostępnij

O autorze

Jeżdżę na rowerze. Podobno dużo. Na co dzień pracuję przy dużych zbiorach dziwnych liczb. Robię też zdjęcia -> www.birecki.photos I bardzo lubię pisać. Dlatego ten blog.